Ati Travel Agency HyperLink
شرکت خدمات مسافرت هوایی ، جهانگردی و زیارتی آتی در سال 1370 به وسیله گروهی از متخصصین و مدیران باتجربه صنعت هواپیمایی و گردشگری و خبرگان بخش زیارتی تاسیس گردید. به پشتوانه حمایت مشتریان و شهروندان عزیز ، با بهره گیری از پرسنل متخصص و کارآمد و بکار گیری روظهای مدیریت روز ، به یکی از کانون های بزرگ این صنعت در ایران بدل شد و سهم بزرگی ار خدمات صنعت گردشگری در کشور را به عهده گرفت .
این شرکت ، کیفیت خدمات را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده و در راستای جلب رضایت مسافرین و همکاران محترم در کشور عزیزمان ، اقدام به ارائه خدماتی در برگزاری تورهای داخلی و خارجی ، فروش بلیت شرکتهای هواپیمایی داخلی و خارجی ، رزرواسیون آنلاین پرواز ، هتل و تور نموده است . در ضمن به منظور سرعت بخشیدن و آسان تر شدن دریافت این خدمات ، سامانه رزرواسیون آنلاین پروازهای دربستی را در اختیار همکاران و شهروندان عزیز قرار داده است.
این شرکت از نوامبر 2005 ضمن دارابودن شرایط کامل به عضویت لوفت هانزا سیتی سنتر درآمد. لوفت هانزا سیتی سنتر مجموعه ای از شرکتهای هواپیمایی لوفت هانزا و بخش خصوصی است که دفتر مرکزی آن در فرانکفورت آلمان می باشد . در حال حاضر در بیش از 80 کشور جهان دارای 600 آژانس مسافرتی عضور می باشد . در ایران در حال حاضر دارای 10 آژانس هواپیمایی عضور بوده که شرکت خدمات مسافرت هوایی ، جهانگردی آتی تنها عضور در شرق کشور می باشد .
همه ساله ضمن ارزیابی و کنترل دقیق کیفیت برای آژانسهای زیرمجموعه ، امتیاز بالاترین رتبه تعهد کیفیت جهانی را می دهد که آژانس هواپیمایی آتی طی هفت سال گذشته در بالاترین رده ( گرید 3 ستاره ) قرار گرفته است.

موسسین شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آتی
سید هاشم افسریان
سید هاشم افسریان

درسال 1322 در شهر مشهد پا به دنيا گذاشتم در يك خانواده پر جمعيت اهل كسب و كار . دوران سربازي بعنوان سپاهي دانش در روستاي معصوم آباد آمل، در استان مازندران طی شد .لیسانس معماری داخلی را سال 1352 از دانشگاه هنر تهران دریافت کردم.

از سال چهل وشش به استخدام هواپيمائي ملي ايران در آمدم. آخرين سمتي كه در ايران اير بعهده داشتم، معاونت مدير عامل در خدمات فرودگاهي بود .آژانس هواپیمایی آتی در سال 1371 آغاز به‌کار کرد. در همین دوران، براي راه اندازي هواپيمائي ماهان دعوت به كرمان شدم . سه سال اوليه تاسيس هواپيمائي ماهان بعنوان معاون بازرگاني در كرمان و تهران خدمت كردم بعد از ماهان، مشاور رئيس سازمان حج وزيارت در امور زائرين خارج از كشور بودم .

در همين سالها آژانس هواپيمائي و جهانگردي پرستوسير را در تهران راه اندازي کردیم. در سيماي پرواز كه يك شركت مشاوره در امور مديريت هواپيمائي است، مديرعامل و عضو هيات مديره نيز هستم.

علاقه ام به هنر و نقاشي و شعر، به ايجاد وب لاگ hashemafsarian.blogsky.com انجامید.تا از اين طريق شعر ها و طرح ها و خاطراتم را با هم زبانان به مشاركت بگذارم.

سید مجتبی احمدی
سید مجتبی احمدی
تمامی حقوق این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آتی می باشد
Home